Wysokoprzepływowy podgrzewany nawilżacz oddechowy

WYSOKOPRZEPŁYWOWY PODGRZEWANY NAWILŻACZ RESPIRATOROWY O2FLO (VUN-001)

O2FLO JEST PRZEZNACZONY DO DOSTARCZANIA SPONTANICZNIE ODDYCHAJĄCYM PACJENTOM OGRZANYCH I NAWILŻONYCH GAZÓW ODDECHOWYCH O NATĘŻENIU PRZEPŁYWU OD 2LPM DO 60LPM I JEST W STANIE ZAPEWNIĆ TERAPIĘ WYSOKIM PRZEPŁYWEM. URZĄDZENIE MOŻE BYĆ STOSOWANE NA ODDZIAŁACH RATUNKOWYCH, AMBULATORYJNYCH, SZPITALNYCH ORAZ W INNYCH GABINETACH DIAGNOSTYCZNYCH I ZABIEGOWYCH. TO URZĄDZENIE MOŻE BYĆ RÓWNIEŻ UŻYWANE DO OPIEKI DOMOWEJ.

Cechy produktu:

Moduł główny O2FLO

1. Kontrola temperatury punktu rosy        

To urządzenie pozwala operatorowi ustawić temperaturę punktu rosy od 31°C do 37°C i

jest wyposażone w bardzo czułe sondy temperatury do monitorowania pacjenta i temperatury.                       

Urządzenie ma również szereg ustawień ochronnych temperatury, aby zapewnić bezpieczeństwo

pacjenta.

2. Kontrola stężenia tlenu

To urządzenie może być używane z dodatkowym źródłem tlenu. Urządzenie dokładnie wyświetla stężenie

tlenu w dostarczanej mieszance gazu w czasie rzeczywistym. Użytkownik może kontrolować stężenie tlenu poprzez regulację zewnętrznego zaworu tlenowego. Istnieje możliwość ustawienia górnych i dolnych granic alarmu stężenia tlenu można ustawić, aby zapewnić bezpieczeństwo pacjenta.

3. Kontrola natężenia przepływu

To urządzenie pozwala operatorowi ustawić natężenie przepływu od 2LPM do 60LPM. Urządzenie monitoruje natężenie przepływu za pomocą wbudowanego bardzo czułego czujnika natężenia przepływu.

4. Kontrola trybu

Urządzenie ma dwa tryby pracy, a mianowicie tryb dla dorosłych i tryb dla dzieci. Urządzenie określi, czy używany jest prawidłowy obwód oddechowy (dla dorosłych czy dla dzieci), aby uniknąć niewłaściwego użycia.

5. Interfejs wyświetlacza i sterowania

Urządzenie jest wyposażone w monitor LCD i pokrętło sterowania, aby ułatwić sterowanie urządzeniem i zapewnić wyraźne wyświetlanie funkcji i danych.

6. Alarmy

Urządzenie ma funkcję alarmu dźwiękowego, która ostrzega pacjenta lub użytkownika końcowego o wystąpieniu alarmu. Alarmowi dźwiękowemu towarzyszy zapalenie się lampki kontrolnej i informacje wyświetlane na monitorze.

7. Akcesoria

Jednorazowy obwód oddechowy z wbudowanym adapterem grzałki oraz pomiarem temperatury

 

Jednorazowa komora do nawilżacza

 

 

 

 

Kaniula donosowa z opaską. Dostępna w czterech rozmiarach