Narzędzie chirurgiczne wielorazowe

W swojej ofercie posiadamy wielorazowe narzędzia chirurgiczne niemieckiej firmy Nopa Instruments® z Niemiec, wielorazowe narzędzia chirurgiczne firmy SURTEX z Wielkiej Brytanii oraz jednorazowe narzędzia chirurgiczne firmy SURGIWELL. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczanie w sprzedaży narzędzi chirurgicznych.

Z przyjemnością doradzimy i przedstawimy pełna ofertę. Oferty przygotowujemy indywidualnie. Pomożemy  również znaleźć interesujące Państwa narzędzia chirurgiczne. W celu uzyskania oferty handlowej prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, pod numerami telefonów oraz adresami mailowymi podanymi w zakładce kontakt. Pozwoli to naszym pracownikom na przygotowanie dla Państwa indywidualnie dopasowanej oferty w oparciu o Państwa oczekiwania i potrzeby z uwzględnieniem aktualnych promocji! W swojej ofercie posiadamy min.:

Narzędzie chirurgiczne wielorazowe

» Haki
» Igłotrzymacze
» Kleszczyki naczyniowe
» Kleszczyki anestezjologiczne
» Kleszcze ginekologiczne
» Nożyczki chirurgiczne
» Nożyczki ginekologiczne
» Nożyczki preparacyjne
» Rozwieracze do ran
» Trzonki do noży
» Zaciski naczyniowe
» Ostrza
» Skalpele

W chwili obecnej trwają prace nad poprawą czytelności naszej strony, jeżeli mają Państwo problem ze znalezieniem interesującego asortymentu prosimy o skontaktowanie się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub bezpośrednio: medleader@medleader.pl, 506085806, 667987771

Oferujemy instrumenty z różnych dyscyplin chirurgicznych.

 

Katalogi PDF do pobrania

Ginekologia

Imadła

Kleszczyki do opatrunków

Kleszczyki, pęsety

Noże, skalpele

Nożyczki

Oftalmologia

Stomatologia